Про нас

Компанія клімат-сервіс створена в 2008році, місто Харків, але у зв’язку з кризою на той момент, повноцінне існування можна рахувати з 2010року. І так нам вже більш ніж 12 років.

Це не просто роки існування, а плідна і важка праця на усіх етапах розвитку. Починалося все, на жаль, коли не подивишся вірність виконання робіт на Youtube і не знайдеш в інтернеті.

Тому доводилося як мовиться “на гіркому досвіді” навчатися усім принадам нашої професії. Тому зараз ми надаємо повний спектр послуг, підбору і продажу обладнання на найвищому рівні.
І так почнемо по порядку.

Ми працюємо у сфері вентиляції і кондиціонування. Виконуємо такі види послуг як:

  • монтаж кондиціонерів
  • монтаж системи вентиляції
  • закладка магістралі
  • виклик фахівця для прорахунку
  • сервісне обслуговування
  • ремонт кондиціонерів

Вентиляція – регульований повітрообмін (часто примусовий) в приміщеннях, що створює сприятливий для людини стан повітряного середовища, а також сукупність технічних засобів, що забезпечують такий повітрообмін.

Кондиціонування – автоматична підтримка в закритих приміщеннях заданих параметрів повітря (температури, вологості та ін.) з метою забезпечення оптимальних кліматичних умов, найбільш сприятливих для самопочуття людей, ведення технологічного процесу, забезпечення збереження.

Монтаж кондиціонерів і вентиляції – Установка(монтаж) і продаж кондиціонерів і вентиляції для будь-яких видів приміщень від підбору обладнання, до введення в експлуатацію (під ключ). Оскільки ми маємо дуже велику к-ть виконаних об’єктів, то підбір потрібного вам обладнання поєднується не лише теоретичними розрахунками, але і практичними знаннями, які, як показав час, набагато ефективніше.

Закладка магістралей – Це позиція послуг з недавнього часу має попит. Магістраль – комунікації вживані в спліт-системах кондиціонування, які сполучають внутрішній і зовнішній блок кондиціонера. Закладка магістралей робиться на стадії ремонту, що б в подальшому приховати усі труби (магістралі) і надати приміщенню сучасному вигляду.

Виклик монтажника або менеджера (в залежності від виду завдань), для попереднього узгодження розміщення (підбір правильного місця розташування) обладнання. Розрахунок потужності устаткування, при необхідності створення проекту.

Сервісне обслуговування – Вентиляція і кондиціонування вимагає особливого сервісного обслуговування, яке повинен робити фахівець в цій сфері. Порядок робіт і час, через який треба його проводити індивідуальні і залежать від багатьох чинників : розміщення приміщення, частота користування і багато інших. Розповісти на пальцях чому це потрібно робити – складно, але ми гарантуємо 100%, що після нашого технічного обслуговування ви в цьому переконаєтеся.

Ремонт кондиціонерів – Тут все просто. Кондиціонери – як і усе електричне обладнання на жаль ламається, але при виборі наших фахівців з ремонту ми повернемо до життя ваш “клімат-контроль” в найкоротші терміни.

Ми прагнемо, щоб кожен клієнт компанії був задоволений нашими послугами і товарами. Намагаємося працювати так, щоб висока репутація фірми вибудовувалася не відділом PR- менеджерів, а органічно формувалася на основі думки звичайної людини, тобто Вас.

Головне бачення компанії: до 2028 року стати найбільшою компанією в місті Харкові. Детальнішу інформацію про послуги, які ми надаємо можна знайти в окремих статтях, які знаходяться в меню.