ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Монтаж системи вентиляції

 ClimatService
Наша фірма займається розрахунком (проектуванням), підбором обладнання (і його розташування), монтажем систем вентиляції для всіх видів приміщень.

Вентиляція – регульований повітрообмін (часто примусовий) в приміщеннях, що створює сприятливий для людини стан повітряного середовища. Також сукупність технічних засобів, що забезпечують такий повітрообмін. Вентиляція буває природною, примусовою або змішаної.

Природна вентиляція – коли повітрообмін здійснюється за допомогою природних факторів (перепаду тиску, температури або вітру). Вона менш ефективна, але не вимагає додаткових витрат таких, як наприклад споживання електрики. Може бути застосована не до всіх видів приміщень.

Примусова вентиляція – це коли повітрообмін (приплив-відтік) здійснюється за рахунок електричних вентиляторів (канальних, відцентрових, осьових і ін.) У такій системі є можливість регулювати кількість (кратність) повітрообміну, і вона є найбільш дієвою.

Поєднана (змішана) – коли витяжка є примусовою, а приплив природним або навпаки.

Багато людей вважають, що вентиляція відбувається за рахунок витягування відпрацьованого повітря з приміщення, але це не так. Для того щоб повітря витягнути, обов’язково треба десь взяти свіже (нове). Раніше (за радянських часів) при будівництві житлових будинків робилися витяжні канали, а приплив повітря брався з щілин вікон і дверей, які спеціально були передбачені для повітрообміну. Зараз вікна і двері герметичні, тому правильна система вентиляції основних видів приміщень повинна бути припливно-витяжною.

Наша фірма займається розрахунком (проектуванням), підбором обладнання (і його розташування), монтажем систем вентиляції для всіх видів приміщень. Так як ми маємо дуже велику кількість виконаних об’єктів, то підбір потрібного вам обладнання поєднується не тільки теоретичними розрахунками, а й практичними знаннями, які, як показав час, набагато ефективніше.

Що б отримати додаткову інформацію про вартість пропонованих послуг можна дізнатися тут.