ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Монтаж кондиціонерів

 ClimatService
Установка (монтаж) і продаж кондиціонерів для будь-яких видів приміщень від підбору обладнання, до введення в експлуатацію (під ключ).

Кондиціювання – автоматична підтримка в закритих приміщеннях заданих параметрів повітря (температури, вологості та ін.) З метою забезпечення оптимальних кліматичних умов, найбільш сприятливих для самопочуття людей, ведення технологічного процесу, забезпечення схоронності.

Кондиціонер – це не холодильник, або мікрохвильова піч. Його не вийде включити просто в розетку і користуватися, тому необхідна допомога фахівців в цій сфері. Ми з величезним задоволенням Вам в цьому допоможемо, практично “за спасибі”.

Для установки кондиціонера необхідно:
  • визначиться з потужністю кондиціонера. Залежить від розміру приміщення, висоти стель, теплопритоків.
  • підібрати оптимальне розташування внутрішнього і зовнішнього блоку, визначитися зі зливом конденсату і підведенням електрики.
  • змонтувати кондиціонер в один або два етапи.

Якщо приміщення знаходиться на стадії ремонту, то кондиціонер монтується в два етапи. Спочатку закладаються всі комунікації, потім вішаються блоки (більш докладно дивіться в розділі “закладка магістралей”)

Коли у приміщенні ремонт вже зроблений установка робиться в один етап, а магістраль ховається при необхідності в пластиковий короб

Кондиціонери бувають:

  • Настінні (звичайні спліт-системи, які встановлюються в більшості приміщень: квартири, будинки, офіси та ін.) Внутрішні блоки бувають прямокутної і квадратної форми.
  • Касетні (внутрішній блок кондиціонера має квадратну форму і вбудовується в підвісну стелю) При такому рішенні є можливість зробити домішок свіжого повітря.
  • Напольно- стельові (внутрішній блок вішається під стелю або встановлюється на підлогу).
  • Канальні (внутрішній блок ховається в тех. приміщенні, або за стелею, при цьому розводка подачі і забору повітря робиться воздуховодами) При такому рішенні є можливість зробити домішок свіжого повітря до 30%.

Фото з різновидами кондиціонерів розташовані в розділі фото-відео.

Установка (монтаж) і продаж кондиціонерів для будь-яких видів приміщень від підбору обладнання, до введення в експлуатацію (під ключ). Так як ми маємо дуже велику кількість виконаних об’єктів, то підбір потрібного вам обладнання поєднується не тільки теоретичними розрахунками, а й практичними знаннями, які, як показав час, набагато ефективніші.

Вартість можна дізнатись в розділі Послуги, або перейти за посиланням >>>