ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Прокладення магістралі

 ClimatService
Магістраль – комунікації, які застосовуються в спліт-системах кондиціонування, вони з'єднують внутрішній і зовнішній блок кондиціонера

Закладка магістралей. Ця позиція послуг з недавнього часу користується попитом. Магістраль – комунікації, які застосовуються в спліт-системах кондиціонування, вони з’єднують внутрішній і зовнішній блок кондиціонера.

Вона проводиться на стадії ремонту, що б в подальшому приховати всі труби (магістралі) і надати приміщенню сучасний вигляд. Тому при виконанні робіт робляться штроби в стінах або магістраль закладається під гіпсокартон, в підстельовий простір. Підводиться електрика (так само прихована).

Після таких робіт, після монтажу кондиціонера не видно ніяких додаткових комунікацій, крім внутрішнього блоку кондиціонера. Більш наочно можна подивитися фотозвіт у розділі фото і відео-кондиціонери-закладка магістралей.

При виконанні такого роду робіт є декілька основних факторів:

  • Довжина фреонової магістралі. Для кондиціонерів типу on-off вона не повинна перевищувати 15м.п. Для інверторних кондиціонерів довжина не більше 25м.п. Ну а якщо траса має бути ще довша, тоді вже необхідно використовувати спеціальні мультизональні системи.
  • Дренажна система. Практично для всіх видів кондиціонерів (крім касет і деяких канальних) злив конденсату з внутрішнього блоку здійснюється самопливом від нижньої частини блоку. Якщо раптом немає такої можливості, то необхідно додатково встановлювати дренажний насос. Так само, якщо злив конденсату робиться в загальну систему каналізації, то обов’язково потрібен сифон. Так як без нього в приміщення йтимуть запахи, може піти окислення випарника і передчасний вихід його з ладу (попросту окислиться і згниє)

Для того що б зробити так званий предмонтаж кондиціонера необхідно заздалегідь визначитися з висотою стелі, яка буде в приміщенні і розташуванням внутрішнього і зовнішнього блоку. Для більш правильного підбору діаметрів труб, проводів і розташування блоків бажано придбати кондиціонер заздалегідь.

При виконанні робіт ми врахуємо ці всі нюанси і виконаємо закладку магістралі грамотно і при монтажі у вас не виникне жодних неприємностей.

Детальніше про вартість послуг можна дізнатися тут.