ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ремонт кондиціонерів

 ClimatService
Кондиціонери - як і все електричне обладнання, на жаль, виходить з ладу, але при виборі наших фахівців по ремонту ми повернемо до життя ваш «клімат-контроль» в найкоротші терміни.

Ремонт кондиціонерів. Тут все просто. Кондиціонери – як і все електричне обладнання, на жаль, виходить з ладу, але при виборі наших фахівців по ремонту ми повернемо до життя ваш «клімат-контроль» в найкоротші терміни. Так як система кондиціонера має механічну і електричну частину, то існує багато різновидів поломок.

Найчастіше, якщо обладнання стало погано охолоджувати (гріти) приміщення воно просто вимагає технічного обслуговування, або доливання хладогенту (фреону). Фреон витікає, тільки якщо є витік, і те, що його потрібно доливати щороку – це Міф. Тому, якщо він вийшов, то спочатку необхідно знайти протікання, усунути, а після заправляти. Наші фахівці це обов’язково зроблять.

Що стосується електричної частини кондиціонера, то вона ділиться на два види. Електрична (заміна пускового конденсатора, усунення обриву проводів і ін.) І електронна (ремонт або заміна плати керування). У другому випадку ремонт здійснюється за два (іноді навіть три) виїзду.

Вартість виклику спеціаліста можно дізнатись за посиланням>>