ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Сервiсне обслуговування

 ClimatService
Вентиляція і кондиціонування вимагає особливого сервісного обслуговування, яке має робити фахівець в цій сфері

Сервісне обслуговування. Вентиляція і кондиціонування вимагає особливого сервісного обслуговування, яке має робити фахівець в цій сфері. Порядок робіт і час, через який потрібно його проводити – індивідуальні і залежать від багатьох факторів: розміщення приміщення, частота користування і багато інших.

Для кондиціонерів в квартирах і приватних будинках (навіть якщо “майже не включаємо”) – мінімум один раз на рік. Ми не рекомендуємо чекати поки обладнання вже погано працює, це може сумно позначитися при подальшому використанні.

У технічне обслуговування кондиціонера входить:

  • Перевірка працездатності всіх агрегатів обладнання.
  • Чистка, часто мийка (під високим тиском) внутрішнього та зовнішнього блоку. При цьому внутрішній блок розбирається і всі деталі миються поза приміщенням.
  • Продування та перевірка дренажної системи внутрішнього блоку.
  • Обробка випарника внутрішнього блоку антибактеріальним засобом (обов’язково).
  • Вимірювання тиску в системі або температури на виході теплообмінника, при необхідності долив або заміна фреону, пошук витоку.
  • Перевірка електричної частини (підтягування контактів) та працездатності компресора (вимір сили струму).
  • Огляд стану фреонової магістралі, відновлення теплоізоляції.

При технічному обслуговуванні вентиляції проводиться чистка, мийка або заміна фільтрів і перевірка працездатності всієї системи. Якщо вентиляція припливна, то робиться антибактеріальна обробка припливу.

Для виконання робіт необхідний доступ до внутрішнього і зовнішнього блоку, або до всього обладнання, якщо це система вентиляції.

Розповісти на пальцях чому необхідно робити сервісне обслуговування – складно, але ми гарантуємо 100%, що після нашого технічного обслуговування ви в цьому переконаєтеся. Так само рекомендуємо переглянути фотоогляд наших робіт в розділі фото і відео-кондиціонери- сервісне обслуговування.

Вартість поослуг можна дізнатись тут>>