ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Виклик фахівця для прорахунку

 ClimatService
Виклик фахівця для прорахунку необхідний, коли ви хочете встановити кондиціонер або зробити систему вентиляції, але завдання з рішенням для вас не зрозуміле

Виклик фахівця для прорахунку необхідний, коли ви хочете встановити кондиціонер або зробити систему вентиляції, але завдання з рішенням для вас не зрозуміле, чи якщо ми не можемо вирішити всі нюанси по телефону.

Тоді оформляємо виклик монтажника або менеджера (в залежності від виду завдань), для попереднього узгодження розміщення (підбір правильного розташування) обладнання. Розрахунок потужності устаткування, при необхідності створення проекту.

Після зустрічі ми робимо комерційну пропозицію (кошторис), погоджуємо вартість і терміни, після вашої згоди приступаємо до роботи. Якщо після виклику фахівця продаж обладнання та монтаж виробляємо ми, то вартість виїзду віднімається з вартості монтажу.

При монтажі і обслуговуванні кондиціонерів в основному виїзд не потрібен (після невеликого опитування менеджер готовий відразу взяти заявку в роботу).

Якщо потрібна система вентиляції, то виклик фахівця здійснюється в 90% випадків.

Вартість послуг можна дізнатися тут.