ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Алмазні отвори

 ClimatService
Ця технологія виявляється корисною, коли потрібно зробити отвори в бетонних, залізобетонних, цегляних, кам'яних, гранітних та інших конструкціях.

Алмазне буріння в Харкові

Одне з найскладніших завдань під час будівництва будь-яких об’єктів нерухомості – пробиття отворів під різні інженерні комунікації. Не завжди є можливість закласти всі комунікаційні канали спочатку, тому необхідність робити отвори буде завжди. 

Раніше для цього застосовувалися перфоратори зі спеціальними насадками, та й зараз використовуються різні методи. Однак вони не відрізняються точністю робіт, досить трудомісткі та дають результати не найвищої якості. Використання алмазної технології свердління значно полегшило і прискорило виконання величезного спектра робіт, підвищивши при цьому їх якість на порядок.

Чому варто вибрати алмазне буріння?

Свердління отворів спеціальним обладнанням цієї категорії має кілька об’єктивних переваг:

  • В результаті буріння ви отримуєте рівні контури, що точно повторюють по діаметру і глибині початкову розмітку, зі звичайним відхиленням не більше міліметра. При цьому не має значення, чи вам потрібні наскрізні або глухі отвори з діаметром до метра і максимальною глибиною до 5 метрів.
  • Технологія досить чиста, тобто після закінчення бурильних робіт у приміщенні буде відносно чисто. Це означає, що можна спокійно свердлити навіть там, де вже виконані роботи з чистового оздоблення. 
  • Свердлити можна навіть у важкодоступних місцях. Така можливість зумовлена ​​технічними характеристиками  обладнання для свердління з оригінальними типами кріплення (анкерне, вакумне);
  • Процес буріння виключає вібраційні навантаження на конструкцію, а також робить невеликий для цього процедур шум;
  • Висока швидкість виконання проектів. Середня швидкість алмазного буріння на гарному устаткуванні складає 5-7 сантиметрів на секунду – дуже непоганий результат. 

Таким чином, це сучасна технологія, яка дозволяє досягти необхідних результатів, і при цьому заощадити час, сили та нерви. Тим більше, якщо враховувати весь спектр завдань, з якими справляється. 

Особливості технології алмазного буріння

У основі лежить використання фізичних властивостей алмазу. Тут на металеву матрицю кромки інструменту напилюється алмазна крихта різних фракцій. За рахунок цього забезпечується висока абразивність обладнання та локальне руйнування матеріалу точно за розміткою. 

Висока ефективність технології також досягається за рахунок особливої ​​конструкції свердл та коронок. Коли відбувається зношування матриці, на поверхню стабільно виходять нові матеріали, і край завжди має високу гостроту. 

Бурильне обладнання під час роботи надає різальній частині високу швидкість моменту, що крутить, що і позбавляє від надмірного шуму і вібрації.

Де знадобиться алмазне свердління?

Ця технологія виявляється корисною, коли потрібно зробити отвори в бетонних, залізобетонних, цегляних, кам’яних, гранітних та інших конструкціях. Внаслідок цього алмазне буріння використовують, коли потрібно виконати такі види робіт: 

  • змонтувати систему вентиляції;
  • прокласти електричні кабелі;
  • зробити різні технологічні отвори;
  • встановити систему опалення, водопроводу, газопроводу, каналізації та ін.

Втім, сфера застосування виходить далеко за межі перерахованих вище робіт. Для чого б не знадобилися отвори та поглиблення, зробити їх можна за допомогою алмазного буріння. Це може бути монтаж світлових виходів у підвальних приміщеннях, облаштування поручнів та сходових маршів. Незалежно від складності завдання, результат буде саме таким, який очікується.