Оплата, доставка, терміни

При монтажі кондиціонерів оплата за кондиціонер проводиться при його доставці, а за монтаж після виконання робіт. При монтажі систем вентиляції проводиться 70% передоплати від кошторису перед монтажем, а решта суми після здачі в експлуатацію, якщо обсяг робіт дуже великий, то оплата відбувається в декілька етапів. На всі інші виду послуг – відразу після виконання.

Доставка обладнання, матеріалів і інструменту – безкоштовна і відбувається заздалегідь, або безпосередньо при монтажі. Якщо об’єкт знаходиться поза міста Харкова, то доставка оплачується окремо.

Терміни виконання монтажу або послуг обговорюються окремо і залежать від обсягу, виду робіт і пори року. Влітку початок виконання робіт відбувається через 2-3неделі, після узгодження, узимку 1-2неделі. Якщо це сервісне обслуговування, ремонт кондиціонерів або виклик майстра – то протягом тижня. Так само при необхідності прискорити процес у нас існує “терміновий виклик фахівця для установки, ремонту або обслуговування кондиціонерів”, який оплачується в подвійному розмірі від вартості і виконується в найкоротші терміни.